התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> ניהול והשגת לקוחות מדף נחיתה >> בניית דפי נחיתה וחנויות וירטואלית ולצורך מכירות באינטרנט

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה וחנויות וירטואלית ולצורך מכירות באינטרנט

מכוניות חדשנות עדין לא נהוג למכור באינטרנט אבל כמעט כל דבר אחר – בהחלט כן. מגוון רחב של מוצרים ושירותים מוצע לגולשי האינטרנט וכמעט כל דבר תוכל למכור חנות וירטואלית שבנויה נכון. חנות מסוג זה חייבת להשתמש נכון ברשתות החברתיות כדי לקדם את עצמה ובמקביל, לבצע קידום גם באמצעות בניית דפי נחיתה מוצלחים.

למי כדאי למכור ברשת?

לפני שנראה כיצד ניתן למקסם מכירות, כדאי לומר כמה מילים שיסבירו למי כדאי להקים חנות וירטואלית, באינטרנט. חנות מסוג זה מתאימה לבעלי עסקים קיימים, שרוצים להגדיל מכירות ולפנות לפלח לקוחות גדול ביותר. בנוסף, חנות כזאת מהווה דרך מעולה ליזמים, שמבינים את הפוטנציאל הקיים כיום בסחר מקוון. עסק מקוון הרבה יותר קל להקים לעומת עסק שאיננו כזה. יש הרבה פחות הוצאות תפעול ופוטנציאל הגידול כמעט אין סופי. כמובן, כדי להצליח חשוב להקים אתר מקצועי, מושך לעין, המבוסס על פלטפורמה חזקה. חשוב לתחזק את החנות ולקיים קשר הדוק עם גולשים שמתעניינים, שואלים ולבסוף רוכשים. שירות לקוחות יעיל יתבטא מהר מאוד בגידול נוסף במספר הגולשים.

הדרך שלכם למקסם מכירות

על מנת להפוך חנות וירטואלית למצליחה יותר וכדי למקסם מכירות, חשוב לקדם את המודעות לקיומה באמצעות קידום בגוגל. חשוב לא פחות, לקדם אותה בצורה הטובה ביותר באמצעות דף נחיתה מעולה. דף נחיתה, שהוא בעצם הדף הראשון שאליו יגיעו הגולשים שהם הלקוחות שלכם, הוא שער הכניסה או חלון הראווה. כאשר הוא יהיה מעוצב בצורה מושכת, כאשר הוא יהיה כיפי ומעורר סקרנות או עניין, הוא יביא את הגולשים לתוך החנות שלכם.

בדף הנחיתה שאותו מעצבים כראוי ימצאו הגולשים את כל הפרטים החשובים שאתם, כבעלי חנות וירטואלית רוצים להביא לידיעתם. מה אתם מציעים, למה ההצעות שלכם יותר משתלמות, אילו מבצעים יכולים להתאים במיוחד בשבילם. בנוסף, ניתן להפוך את דף הנחיתה לדף שבו המתעניינים משאירים פרטים, ויש לחזור אליהם על מנת להשלים את תהליך המכירה.

גם שיווק וגם תמיכה במכירה

כדאי מאוד לדעת מהם היתרונות שאם מקבלים כאשר אתם לא מוותרים על דפי נחיתה המעוצבים עבורכם ובהתאם לצרכים שלכם. קודם כל, מדובר בדפי נחיתה המעוצבים על בסיס עקרונות שעובדים, שבאמת מעניקים לכם את התועלת ביחס למחיר.

דף נחיתה מקצועי יביא לחנות שלכם הרבה יותר גולשים, אבל אפילו משהו חשוב יותר. הוא יביא אליכם תנועת גולשים יותר איכותית, כלומר לא רק אנשים שיגיעו וחיש מהר יעזבו. תקבלו יותר גולשים שבאמת מגיעים בכדי לקנות. זוהי דרך מעולה להגדלת רווחיות. במערכות מתקדמות להפקת דפי נחיתה של איזילנד ניתן לקבל עוד יתרונות נוספים כדוגמת ממשק עם גוגל ופייסבוק, אפשרות לניהול הפניות וניהול הלקוחות ובקיצור – זה כלי עבודה שגם מפרסם ומשווק וגם מהווה כלי תומך מכירה.