התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> כתיבת תוכן בדפי נחיתה >> חנות וירטואלית והקשר לדפי נחיתה

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

חנות וירטואלית והקשר לדפי נחיתה

בניית חנות וירטואלית זה סיפור לא פשוט בכלל. יש הרבה מאוד דברים גדולים וקטנים שצריך לדעת כאשר בונים חנות  וירטואלית באינטרנט. אך הדבר החשוב ביותר, הוא כנראה בחירת החברה הנכונה לבניית החנות. היום אנחנו רוצים להסביר למה זה כל כך חשוב לבחור חברה מעולה לצורך הקמת חנות וירטואלית.

הסיבה הראשונה שבגללה חשוב מאוד להקפיד בעת בחירת חברת בניית אתרי אינטרנט וקידום אתרים בגוגל היא השירות. ברגע שחנות וירטואלית עולה לאוויר, מערכת היחסים שלכם עם החברה שבנתה אותה, ממש לא מסתיימת אלא רק מתחילה. היא רק מתחילה כי אתם תצטרכו המון תיקונים קטנים וגדולים והרבה מאוד תוספות ושאלות, שבשביל זה יהיה צריך את צוות החברה. כדי להימנע מטעויות כאלו, תבדקו היטב אם קיים בחברה צוות תמיכה טכנית ללקוחות. התמיכה הטכנית היא כל כך חשובה בגלל שאתם בהחלט תזדקקו לעזרה ולקבלת מענה, לכן חשוב לוודא שקיים צוות כזה.

זמינות של התמיכה והפיתוח- מעבר לשאלות שאתם תרצו לקבל אליהן תשובות. חשוב מאוד לוודא שצוות התמיכה וצוות הפיתוח כוללים מספיק עובדים כדי לתת מענה זמין ומהיר על כל בעיה שתיווצר. אין דבר יותר חמור ממצב שבו יש לכם תקלה כל שהיא שמכבידה על ניהול החנות ואתם נתקלים באי מסוגלות מצד החברה לתת לכם את הפיתרון בזמן. לכן, לפני בניית חנות וירטואלית- תעשו את כל הבדיקות כדי להיות בטוחים שאתם עומדים מול חבורת מקצוענים שתדע לתת לכם את התשובות והפיתרונות שאתם עלולים להזדקק להם במהלך העבודה השוטפת.

מחירים הגיוניים- טריק מוכר מאוד של חברות לבניית אתרי אינטרנט בכלל וחנויות וירטואליות בפרט הוא הרצון לקחת סכום נמוך על בניית החנות הראשית, הבסיסית ודרישה מוגזמת על כל תוספת קטנה נוספת. לכן, אל תיפלו בפח הזה. תבדקו היטב את המחירון של החברה לא רק לבנייה הראשונית, אלא גם ובעיקר לכל תוספת או פונקציה שיכולה להגיע אחרי זה. המטרה היא לא לשלם קצת בהתחלה והרבה על כל דבר קטן, אלא לבחור חברה של אתרים על סמך המחירון הגלוי והמלא שלה.

עדכונים ופיתוחים חדשים

עדכונים ופיתוחים חדשים- אחד מתפקידיה של חברה המתחזקת ובונה אתרי אינטרנט ובמיוחד חנויות אלקטרוניות, הוא לעדכן ולפתח כל הזמן את הפלטפורמה הקיימת שלה. חברה לבניית אתרים חייבת כל הזמן להיות עם האצבע על הדופק ולהמשיך לעדכן את המערכות. אנחנו דואגים כל הזמן לפתח את המערכות שלנו על מנת לספק ללקוחות שלנו את המוצר הטוב ביותר.

ניתן לפרסם חנויות וירטואליות בצורה פשוטה מאוד עם פרסום ממומן ולא לחכות שלקוחות יגלו בטעות את העסק שלכם, דפי נחיתה יכולים לעזור בזה המון. דפי נחיתה ייעודיים להמרות. דף נחיתה הינו העמוד שבו נוחת הגולש כשהגיע אליכם. עמוד הנחיתה חייב להיות מעוצב ובנוי לפי קוים מנחים ומוגדרים על מנת להגיע לאחוזי הצלחה.