התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> ניהול והשגת לקוחות מדף נחיתה >> כלים מומלצים לקידום ושיווק העסק

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

כלים מומלצים לקידום ושיווק העסק

אם יש לכם עסק לממכר מוצרים ושירותים שונים, אתם בוודאי יודעים את החשיבות העצומה שיש בשיווק העסק שלכם. שיווק נכון יביא להגדלת מעגל הלקוחות שלכם ובהתאם לכך, גם להגדלת המכירות והרווחים הכלכליים שלכם. מומלץ למתג את העסק ולהשקיע כמה שרק אפשר קידום שלו, בכל הפלטפורמות האפשריות.

בניית אתר אינטרנט

אם יש לכם עסק ואין לכם אתר אינטרנט, אתם בבעיה גדולה ומפסידים קהל גדול של לקוחות. מומלץ לקחת חברת בניית אתרים, עם שירות מקצועי וניסיון עשיר בתחום. רצוי לבנות אתר רספונסיבי עם ממשק ידידותי ונוח והכי חשוב – שיהיה מונגש. עלות של בניית אתר יכולה לנוע מכמה אלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים – תלוי בעיצוב האתר, במספר הדפים שלו, בכתיבת התכנים ועוד. מדובר על השקעה חד פעמית, שיש לתחזק אותה מדי חודש בתשלום עבור אחסון האתר ומדי שנה עבור הדומיין (כתובת האתר).

השקעה בקידום אורגני וממומן

לא מספיק שיש לכם אתר באוויר. כעת הגיע השלב לבדוק מילות מפתח מתאימות עבור השירות או המוצרים שאתם מוכרים ולקדם אותן במנוע החיפוש גוגל. ניתן לעשות זאת על ידי קידום אורגני או קידום ממומן. אם אתם רוצים לראות תוצאות מהירות, תצטרכו לנסות את הקידום הממומן. מה שכן, קחו בחשבון שמדובר על השקעה כספית שיש לבצע כל חודש ולשלם אותה ישירות לגוגל. יש גם לשלם על עלות בניית קמפיין ואם אפשר גם לצור דף נחיתה מרשים, אליו יגיעו הגולשים, כאשר יקליקו על המודעות הממומנות שלכם. אם אין לכם ידע בתכנות ועיצוב, כדאי שתזמינו דף נחיתה מחברה מקצועית המספקת את השירות. עלותו של דף נחיתה היא לא כמו עלותו של אתר אינטרנט וכדאי מאוד להשקיע בו.

דף עסקי בפייסבוק ויוטיוב

בשנים האחרונות, הרשת החברתית תפסה תאוצה לא נורמלית וכמות המשתמשים בה היא למעלה ממיליארד וחצי משתמשים. הקימו דף עסקי בפייסבוק בעצמכם ובו תוכלו לפרסם את מוצרים והשירותים שלכם. שתפו את הדף לקהל יעד מתאים ותוכלו לזכות בעוד חשיפה.

יש המון מוצרים שכדאי לצלם בסרטון ולא לכתוב עליהם, זאת משום שהסרטון יעשה עבודה מצוינת ודרכו תוכלו להמחיש את יתרונות המוצרים, אופן השימוש בהם ואפילו תוכלו להשתמש בסרטון או הסרטונים שיצרתם לשיווק העסק בדף הפייסבוק העסקי וגם באתר.