התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> דף נחיתה סוגים ומה הצורך >> מהו דף נחיתה בפייסבוק

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

מהו דף נחיתה בפייסבוק  

דף נחיתה בפייסבוק הוא דף נחיתה  שונה מדפי נחיתה רגילים. פייסבוק מהווה זירה שונה מזירות אינטרנט אחרות ואין ספק שהוא שונה ממנועי החיפוש ולכן גם דפי הנחיתה שבו מותאמים באופן ספציפי.

בעידן של היום, פייסבוק הפך להיות כלי שיווקי רלוונטי כמו כל הכלים השיווקיים האחרים, אנו יכולים לראות כי כל עסק שמכבד את עצמו נמצא בפייסבוק בדרך כזו או אחרת וכיום ניתן לעשות בו שימוש בכל מה שקשור בנושא דפי נחיתה. יש כיום מספר אופציות לשילוב דף נחיתה בפייסבוק, ניתן לעשות זאת באמצעות לשוניות פייסבוק או טאב פייסבוק ולייצר עוד צורות שונות של דף נחיתה בצורות מתקדמות יותר.

מהו יתרונו של דף נחיתה בפייסבוק ?

דף נחיתה בפייסבוק טומן בחובו יתרונות רבים. בראש ובראשונה הגולש יכול להישאר בתוך אותה הפלטפורמה בה הוא כבר נמצא ולא לצאת מהפייסבוק עצמו וזאת משום ששילוב דף הנחיתה בפייסבוק לא מרגיש לגולש כאילו הוא יצא מהפייסבוק.

יתרון נוסף הוא יתרון הלייק, (אהבתי). ברגע שאדם אחד לוחץ לייק על הפרסום שלכם, כל חבריו באופן מיידי רואים זאת והדבר יכול להגביר בצורה משמעותית את הכניסות לאותו דף. הקישור לאותו הדף יהיה בפרופיל מי שלחץ לייק ואז יוכלו גם חבריו להגיע אליו ביתר קלות.

הסטטיסטיקות מראות כי ישנן יותר צפיות בפייסבוק מאשר במקומות אחרים, באמצעות דף נחיה בפייסבוק ניתן לבחון מקרוב נושאים כמו גיל הנכנסים לדף, מה המין שלהם, מהו תחום עיסוקם ופרטים נוספים עליהם, כל הפרטים הללו יכולים לשמש כמידע אודות הלקוח הפוטנציאלי והתמקדות בקהל יעד מסוים אשר מתעניין בצורה או בשירות.

יתרון משמעותי נוסף של דף נחיתה בפייסבוק הוא האפשרות לנתב את הדף לקהל יעד מאוד מסוים ובכל להימנע מהגעה לקהל שאינו מתאים למוצר או לשירות. הפייסבוק מאפשר לנו לפלח את האת המין, הגיל, אזור המגורים, תחומי העיסוק, התחביבים ועוד הרבה פרמטרים על פיהם ניתן לכוון לקהל יעד ספציפי.

כיצד יוצרים דף נחיתה בפייסבוק ?

יצירת דף נחיתה בפייסבוק צריכה להיעשות במקצועיות. בדף הנחיתה צריכה להיות כתיבה מעניינית עם מלל קליט, עיצוב מעניין או תמונה שמושכת את העין וכמובן טופס יצירת קשר דרכו יוכלו ללקוחות הפוטנציאליים להתקשר עמכם. רצוי להיעזר באיש מקצוע לשם יצירת דף הנחיתה שכן זה יכול לסייע לכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולהבטיח לכם חשיפה מקסימאלית ואיכותית.