התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> ניהול והשגת לקוחות מדף נחיתה >> ניהול וואריציות תוכן לכתובת דף נחיתה

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

נוכחות באינטרנט היא דבר משמעותי מאד לכל סוג של עסק - את זאת כבר הפנימו בעלי עסקים רבים. האמצעים להגדלת החשיפה לאתר האינטרנט הם לא רבים, וחשוב לנצל את כולם בצורה מקסימלית על מנת לעמוד בתחרות הווירטואלית, לייצר נוכחות, חשיפות וכניסה לאתר. דף נחיתה הוא אחד האמצעים היותר אפקטיביים לעשות זאת, כמובן בתנאי שיודעים כיצד לעשות זאת באופן המקצועי ביותר.

יצירת דף נחיתה נכון = הגדלת החשיפות לעסק שלכם

על פניו נראה כי דף נחיתה הוא החלק הקל יותר בשיווק באינטרנט: הוא קטן, אין צורך במלל רב, ומפנה את הגולשים ליצירת קשר. בפועל, דווקא כאן נדרשת מחשבה, תכנון ויצירת תוכן קצר וקולע, שיעביר את המסר בכמה מילים ובעיקר יניע לפעולה. פתרון פרימיום לדפי נחיתה הוא כזה שיסייע לעסק לפרוץ קדימה, ליצור נוכחות ומודעות לעסק, ולהגדיל כניסות ומכירות. באמצעות פלטפורמה של פתרון פרימיום לדפי נחיתה, תוכלו להציג את המסרים שלכם בצורה שהיא נכונה מבחינה שיווקית, ולהעביר מסרים שמוכרים .

עם פתרון הפרימיום לדפי נחיתה תוכלו לנהל כמה גרסאות שונות של דפי הנחיתה, כך שתוכלו להציג את העסק מזוויות שונות. ההתקלות בדף הנחיתה היא רנדומלית, כך שנותר מצב שגולש יכול להתקל ביותר מגרסה אחת של דף הנחיתה שלכם ולהיות חשוף יותר לעסק שלכם. אתם מאידך, תוכלו באמצעות מערכת סטטיסטית לדעת עד כמה יעיל דף הנחיתה שלכם, ואיזו מבין הגרסאות נמצאה כיעילה ביותר.

לא רק זאת, באמצעות פתרון פרימיום לדפי נחיתה, תוכלו לנהל את הרקע של הדף, בעוד הטקסט נותר בעינו. בדרך זו תוכלו לשנות תמונה רלוונטית, להוסיף או להסיר לוגו, או כל צורה גרפית אחרת שנראה לכם שעשויה לשפר את דף הנחיתה שלכם.
ניהול ווריאציות לדפי נחיתה  

אז עם איזה תוכן תקבלו יותר פניות ? 

                         אז עם איזה תוכן תקבלו יותר פניות? 

ניהול וואריציות לאותה כתובת דף הנחיתה שלכם-התוצאות מגיעות במספרים

ענף בוני האתרים ומעצבי דפי נחיתה הוא מפותח מאד טכנולוגית ויצירתית. האנשים שעומדים מאחורי דף הנחיתה הם קריאטיביים ובעלי אורינטצייה שיווקית חזקה, כשהם מספקים פתרון אפקטיבי אמיתי לדפי הנחיתה שלכם, כלומר לעסק שלכם. אם אתם מחפשים את הפלטפורמה המנצחת, זו שתראה לכם את התוצאות בשטח ותספק את הפתרון האופטימלי עבור העסק שלכם, מומלץ לבחור בפלטפורמה המספקת פתרון פרימיום לדפי נחיתה. ממשק הפרימיום הוא זה שבעזרתו תוכלו לנצל את הבמה השיווקית הנקראת דף נחיתה בצורה שתסייע לעסק שלכם משמעותית.