התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> ניהול והשגת לקוחות מדף נחיתה >> ניהול עסק אונליין

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

ניהול עסק אונליין - ניהול דפי נחיתה, הפקת חשבוניות ועוד

האינטרנט חולל מהפכה דרמטית בחיים של כולנו, ולמעשה כיום קשה לנו אפילו לדמיין את עצמנו בלי כל הכלים שמעניק המרחב הדיגיטלי. בפרט מסייעים לנו הכלים הנל לנהל את העסק, כל עסק בכל תחום, בקלות וביעילות והכל דרך האינטרנט, כששתיים מהפעולות היותר נפוצות שניתן לבצע אונליין הן ניהול דפי נחיתה והפקת חשבוניות.

ניהול דפי נחיתה אונליין

דפי נחיתה הם אחד מאפיקי השיווק המשתלמים ביותר, ובפרט אם הם בנויים נכון על ידי מומחים בתחום שביצעו חקר שוק יסודי. הסיבה לכך היא שהאינטרנט הוא אוקיינוס עצום של מידע, ולפעמים אנחנו הולכים בו לאיבוד, בעוד דף נחיתה שנבנה על ידי בוגרי קורס קידום אתרים שיודעים מה עובד ומה לא מתאפיין בכך שהוא ממוקד מאוד, ומי שנכנס אליו רואה בדיוק מה הוא עשוי להרוויח אם ייענה להצעה שבבסיס הדף.

מרכיב חשוב נוסף של דף נחיתה איכותי הוא הקלות והמידיות של יצירת הקשר עם העסק - בין אם מדובר על רכישת מוצר ובין אם על השארת פרטים, האופציה מופיעה באופן בולט ואי-אפשר לפספס אותה (אגב, הצגת האופציה באופן בולט אולי נראית פעולה פשוטה, אבל ישנם עקרונות רבים שחשוב להתנהל לפיהם כדי להתאים את אופן ההצגה למבנה הדף ולתכניו - סיבה טובה נוספת לפנות לבוגרי קורס קידום אתרים בעלי ניסיון בהקמת דפי נחיתה). 

יתרון נוסף של ניהול דפי נחיתה אונליין אחרי שהם נבנו על ידי מומחים בתחום הוא שלאחר זמן מה תוכלו לנהל אותם בעצמכם, גם אם אתם לא בוגרי קורס קידום אתרים או שיווק בדיגיטל. כשיש לכם דף נחיתה בעל ממשק ניהול איכותי, כולל התממשקות לפייסבוק ולגוגל וניהול פניות יעיל, קל לשנות פרטים מסוימים בו על-מנת שהוא יהיה עדכני ומשקף במדויק את המוצר או השירות שברצונכם למכור, וגם החיבור למערכת גוגל אדוורדס - הפלטפורמה שדרכה מושכים את הלקוחות הפוטנציאליים אל דף הנחיתה - טבעי ואינטואיטיבי.

יחד עם זאת כדאי לזכור שניהול דפי נחיתה אונליין אפקטיבי באמת מחייב הקדשת זמן - להשבחה מתמדת הן של הדפים והן של המודעות בגוגל אדוורדס שמפנות אליהם, כולל הצעות המחיר למערכת של גוגל כך שהמודעות שלכם יופיעו במקום גבוה ככל האפשר גם מבלי שתידרשו לשלם סכום גבוה מאוד. מומחים בתחום יחסכו לכם זמן ועל כן גם כסף.

הנפקת חשבוניות דיגיטליות

הפקת חשבוניות אונליין בעזרת אפליקציות שונות, לדוגמא - invoice-maven.co.il, תופסת תאוצה בשנים האחרונות, כאשר עוד ועוד עסקים עוברים מחשבוניות הנייר המיושנות לחשבוניות ממוחשבות, ויש לכך כמה וכמה וסיבות:

ראשית, ניירת עלולה ללכת לאיבוד ולמעשה אפילו פנקס חשבוניות שלם יכול להיעלם, וכשקורה מקרה שכזה, נדרשת השקעת זמן רב ומאמצים של ממש כדי לשחזר את מה שאבד. חשבוניות ממוחשבות לעומת זאת מגובות היטב ועל כן אין סיכוי שהן ייעלמו.

 

יתרון שני הוא שקל יותר להנפיק חשבונית אונליין, קל יותר לשלוח אותה ללקוח וקל יותר לעקוב אחרי או לבצע פעולות שונות שנדרשות בהקשר שלה (ניהול דוחות של הפקת חשבוניות, ניהול דוחות מעמ וכו), ועוד יתרון הוא כמובן הידידותיות לסביבה.