התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> דף נחיתה סוגים ומה הצורך >> סוגים ויתרונות

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

סוגים ויתרונות

אלו דפי נחיתה אפקטיביים עבורך ?
מטרתו של דף נחיתה להציג ללקוח (הגולש) מידע הממקד אותו במוצר או בשירות שחברתכם משווקת. דף נחיתה מסייע לשפר יחס המרה בין מספר מכירות נוכחי, למספר המכירות אליו אתם שואפים להגיע. יחס המרה יכול להיות גידול בכל אחד מהמטרות הבאות:
1. הגדלת מספר בקשות להצעת מחיר 2. הגדלת נפח הטלפונים מצד מתעניינים במוצר 3. הגדלת מספר הנרשמים לניוזלטר של חברתכם אם קיים 4. הגדלת מספר האנשים שמורידים קופון הנחה למוצר דף נחיתה נועד ליישם כל אחת מהמטרות שצוינו מעלה.

דף נחיתה פרסומי

דפי נחיתה פרסומיים (הנחשפים על ידי מודעות PPC), חייבים להיות בנויים נכון מבחינה עיצובית ולכלול מילות חיפוש בהם משתמש הגולשים כדי שימצאו אתכם דרך מודעות PPC המופיעות במנועי חיפוש כמו Live Search, Google ואתרים הקיימים ברשת. שימוש נכון במילות מפתח בהם משתמשים לקוחותיכם הפוטנציאלים, תחשוף את המודעה הממומנת למי שמחפש אתכם וכך גדלים אחוזי ההצלחה. חשוב לבצע מעקב סטטיסטי אחר מילות המפתח בכדי לדעת בדיוק מהיכן הגיעו הגולשים, באילו מילות מפתח הם השתמשו והאם המודעה הממומנת הביאה לכם את התוצאות אותם רציתם להשיג : הרשמה לדיוור, בקשה להצעת מחיר, השארת פרטים למידע נוסף ועוד.

דף נחיתה למטרת קניה

דף נחיתה יכול לשמש כזרז לקניית מוצר כך שאם לקוח המעוניין לרכוש מוצר מסוים, מחפש עליו פרטים טרם הרכישה ויגיע לדף עם מידע שיווקי ותמונות משכנעות, הדבר יחזק את פוטנציאל הרכישה. אופן הצגת התכנים וכמובן טופס פרטים אישיים, יניעו את הגולש לבצע פעולות לקראת קניית המוצר המוגדר אותו הלקוח חיפש. כפי שציינו במאמרים קודמים, הלקוח הגיע לדף הנחיתה שלכם כי יש לו עניין במוצר שאתם משווקים. תנו לו מידע רלוונטי וצרו הזדמנות מושלמת עבורו להשארת פרטיו בכדי לקבל מידע נוסף.

דף נחיתה או מיני - סייט (אתר נחיתה)

הבהרה: דף נחיתה הוא דף אחד ויחיד המתמקד במוצר או שירות. מיני - סייט הוא " אתר נחיתה " המורכב מדפים ספורים הממוקדים כולם באותו נושא. המטרות של דף נחיתה ושל מיני - סייט זהות. לתת ללקוח הפוטנציאלי מידע מרוכז נטול הסחות דעת, שיקדם אותו לרכישה (בשונה מאתר שמרחיב על מוצרים שונים). מיני - סייט נותן דגש על מידע שיווקי, פרופיל חברה, שירותיה ותמונות מוצרים. עם הזמן מיני - סייט יכול להתקדם בתוצאות החיפוש האורגני. יובהר כי כדי להיחשף בתוצאות האורגניות יש להתייחס לנושא של אופטימיזציה במהלך בניית המיני - סייט ולתכנת אותו נכון לטובת קידום האתר במנועי חיפוש. דף נחיתה בודד נחשף בקלות על ידי מודעות מילים ממומנות או קישור מתוך אינדקס. בשני המקרים המטרות של מיני – סייט ושל דף נחיתה משותפות: לתת לגולשים סיבה טובה להשאיר את פרטיהם כדי שתוכלו לעשות follow-up ולחזור אליהם כדי לקדם עסקאות.

למאמר בתחום - דפי נחיתה בפייסבוק