התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> צעדים חשובים בבניית דף נחיתה >> עיצוב דפי נחיתה

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה כוללים תמונות, סרטוני וידאו, מלל קצר ומעל הכול משפט פתיחה מנצח. מעבר לכך, עיצוב דפי נחיתה יכלול תשומת לב לסידור הפריטים על גבי הדף, מבחינת צבעים, גודל פונט ודרישות נוספות. יש להתחשב בעיצוב זה הן בדעת קהל היעד והן בדעת נותן השירות. בדרך כלל לשירותים שונים, יותאמו תבניות עיצוב שונות.

דוגמאות לעיצוב דפי נחיתה

לפני שתוכל לעצב את דפי הנחיתה שלך, יש לשים לב לדפי נחיתה מוצלחים וטובים אשר נעשו כבר על ידי מתחרייך. פעמים רבות, צעד זה של השוואות ובירורים הינו מועיל ומשפר את דפי הנחיתה שלך. אין להעתיק את התכנים ואין צורך בביצוע דומה, אולם לקיחת רעיונות, צבעים וזרמים עשויה לשפר את עיצוב דפי הנחיתה שלך, במיוחד כאשר הם אמורים לפנות לקהל יעד דומה.

פעמים רבות, כאשר מנסים לעצב דפי נחיתה באמצעות אפליקציות ותוכנות מסייעות, ניתן לראות דוגמאות רבות של דפי נחיתה. דוגמאות אלו יכולות לתת מושג לגבי פרופורציות הדף, סידור התמונות בו ומיעוט המלל הנדרש. אין ספק כי כל עסק ושירות יידרש לעיצוב דפי נחיתה קצת שונה, אולם אפשר לקחת את הרעיון הכללי, ומשם להמשיך. עיצוב דפי נחיתה באופן עצמאי לא מתאים לכל נותני השירותים, ולכן כדאי להיעזר גם במעצבים מנוסים ומקצועניים.

עיצוב דפי נחיתה שייתפסו את העין

ייחודם ויתרונם של דפי הנחיתה הוא בכך שהם בהירים ומובנים ללקוח. תשומת ליבו של הלקוח הינה זמנית וקצרה מאד. לדף נחיתה מוצלח ניתנות מספר שניות עד אשר הלקוח יחליט אם כדאי לו לפעול כמצופה ממנו או לנטוש את הדף. עיצוב דפי נחיתה באופן מוצלח ייזכו את דפי הנחיתה ביחס המרה גבוה. קרי, היחס בין מספר הלקוחות אשר יתבוננו בדף, ומספר הלקוחות אשר יענו לקריאה אמור להיות גבוה ככל האפשר.

בכדי ללכוד את תשומת ליבו של הלקוח, עיצוב דפי נחיתה חייב להיות מקורי, מושך ומזמין. השתלת וידאו או תמונה מרשימה יכולים למקד את הלקוח ולגרום לפעולה, באופן מיטבי ומשפיע יותר מאשר מילים רבות.