התחל כאן חינם

דף הבית >> מאמרים דפי נחיתה >> צעדים חשובים בבניית דף נחיתה >> עיצוב דפי נחיתה באופן מוצלח

בחזרה לרשימת המאמרים

מאמרים דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה דורש קצת מיומנות ומקצוענות והרבה ניסיון. בין אם החלטתם על מעצב דפי נחיתה ובין אם אתם מסתערים על עבודה זו באופן עצמאי, יש לשים לב למספר טיפים חשובים לגבי עיצוב דפי נחיתה מוצלחים. יתרונם הגדול של דפי נחיתה הוא בעצם היותם בהירים ומכווני פעולה. בכדי לשמור על מסגרת נקייה אשר תבהיר ללקוח את הפעולות הנדרשות ממנו, יש להפחית במלל ולהיות ממוקדי מטרה.

מי מעצב דפי נחיתה?

רבים פונים אל מעצבי אתרים או מעצבי דפי נחיתה, בכדי שיוכלו לסייע להם בעיצוב דפים אלה. אולם עיצוב דפי נחיתה יכול להיעשות גם באמצעות תוכנות ייעודיות ומכוונות מטרה. בדרך כלל, אפליקציות אלו יציגו מספר דפי נחיתה אשר מתוכם תוכל לבחור את המתאים והטוב ביותר עבורך. עיצוב דפי נחיתה יכלול את התמונות הנדרשות לדף, עיצוב הפונטים וסידור התוכן על גבי הדפים. כך או כך, יש לשים לב כי מלל רב מדי מפריע לדפי הנחיתה להשיג את ייעודם, ולכן יש להתמקד באמצעים נוספים אשר ימשכו את תשומת ליבו של הלקוח (כמו למשל צבעים בוהקים).

עלות עיצוב דפי נחיתה הינו זול יותר מאשר עלות בנייה של אתר חברה, ולכן רבים בוחרי בפתרון זה. מעל לכל, דפי נחיתה אשר מעוצבים באופן מתאים ומושך יוכלו לסייע לשיפור רווחיות העסק, משיכת לקוחות חדשים ולהגדלת הפעילויות הנוספות המתבקשות ממתן שירותים ומוצרים.

תהליך עיצוב דפי נחיתה 

בכדי לעצב דפי נחיתה באופן המוצלח ביותר, כדאי ורצוי לקחת רעיונות מדפי נחיתה מוצלחים אחרים. בחינה והשוואה של דפים אחרים תוכל למקד אותך בדפים המתאימים עבורך ועבור העסק או השירות הספציפיים. כמו כן, תוכל לגבש דעה ממוקדת יותר וטעם אישי, ככל שדף הנחיתה יצבור לקוחות רבים.

בדרך כלל, אפשר לבחון את הצלחותיו של דף הנחיתה, לבדוק את הגורמים המפנים את הלקוחות (מבחינת האתרים מהם הם מגיעים) ולהתאים להם את התוכן והעיצוב המתאים ביותר לקהל הלקוחות המתגבש. עיצוב דפי נחיתה חייב להתחשב בצורכיהם הספציפיים של הלקוחות, כמו למשל מדיית הגלישה. כך דף נחיתה לסלולרי יהיה שונה מדפי נחיתה הממוקמים באופן כלי ונועדו לגלישה מהמחשב הפרטי.