התחל כאן חינם

דף הבית >> למה איזילנד >> פתרון פרימיום לדפי נחיתה

פתרון פרימיום לדפי נחיתה

איזילנד דפי נחיתה בקליק מציעה שרות פרימיום. השרות מאפשר למשתמשים ופותח בפניהם את האופציות הבאות:

  1. ניהול וואריאציות לשיפור התוצאות
  2. יכולת ייעול וניתוח פניות והמרות
  3. ניהול רקע אחורי לדפי הנחיתה


1. ניהול וואריאציות לדפי נחיתה משפר משמעותית את התוצאות

אפשרות לנהל בכתובת דף נחיתה אחת שתי גרסאות או יותר של תכנים, אפשרות זאת מאפשרת למבקרי הדף שלכם לצפות בכל גלישה באופן אקראי באחת מהווריאציות הקיימות בדף וכתוצאה מכמות קבלת הפניות וממידע אשר נאסף במערכת סטטיסטיקה של איזילנד ניתן לקבל החלטה מהו התוכן המנצח והיעיל יותר. הווריאציה המנצחת היא זאת שתניב את מספר הפניות הגדול ביותר.

2. יכולת ניהול וניתוח פניות והמרות

כלקוח פרימיום של המערכת תוכל לבצע בדיקות  Multivariate testing ולייעל את תוצאות הקמפיין שלך על ידי שימוש יעיל ונכון בווריאציות. במערכת הסטטיסטיקה ניתן לראות את כמות הגולשים שצפו בכל ווריאציה ואת מספר הפעמים שגולשים השאירו פרטים ועוד נתונים חשובים לקבלת החלטות.

לדוגמה: כתובת דף נחיתה מכילה שתי ווריאציות, הראשונה כוללת תוכן עם תמונות הסבר וכותרות בצבע כחול ואילו הווריאציה השנייה נכלל תוכן הכולל סרטון וידאו וכותרות בצבע ירוק. לאחר עשרה ימים שבמהלכם מתנהל הקמפיין ניתן לקבל סטטיסטיקה שבה רואים שהוואריאציה השנייה היא המוצלחת יותר מבין השתיים, למרות אחוזי הצפייה הקטנים שלה לעומת הוואריאציה הראשונה.
מידע זה חשוב כדי להפוך את החלטה השיווקיות שלך ליעילה יותר! 

3.  ניהול רקע אחורי לדפי נחיתה

שינוי הרקע האחורי והוספת תמונה כרקע אחורי בדפי הנחיתה שלכם עשויה להוות תוספת משמעותית להצלחתם. כאשר עושים עיצוב ממוקד לעסק שלכם, עורכים התאמות הקשורות למיתוגו של העסק. פונקציה זו יעילה מאוד ועוזרת לשמור על הקו הגרפי והמיתוג הייחודי של העסק.